Mikołów; pl. Karpeckiego 3; tel.: 32 738 10 45
CONSULTOR Sp. z o.o.
  Dane o transakcjach dla Rzeczoznawców Majątkowych
Baza Nieruchomości
 


Firma działa na rynku od roku 2000. Głównym zakresem działalności firmy jest wycena nieruchomości, wycena maszyn i urządzeń oraz wdrażanie systemów zarządzania jakością wg norm serii ISO. Firma specjalizuje się ponadto w działalności związanej z regulacją stanów prawnych nieruchomości.

Świadczymy także usługi związane z pomocą w uzyskaniu Aprobat Technicznych ITB na państwa wyroby.

Na zlecenia od Państwa czekają wsokiej klasy specjaliści:

Józef Gwóźdź

Józef Gwóźdź - Prezes Zarządu.
Rzeczoznawca Majątkowy; uprawnienia państwowe z zakresu szacowania nieruchomości nr 105 z 1992 roku.
Autor kilku tysięcy operatów szacunkowych. W swojej karierze zawodowej realizował zlecenia w zakresie wyceny nieruchomości oraz maszyn i urządzeń m.in. dla urzędów administracji rządowej i samorządowej, średnich i dużych przedsiębiorstw przemysłowych, firm prywatnych, banków oraz osób fizycznych. Członek Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach.

W celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług bierze udział w szeregu szkoleń i seminariów z zakresu wyceny nieruchomości oraz maszyn i urządzeń.

Adam Gwóźdź

Adam Gwóźdź, - V-ce Prezes Zarządu.
Specjalista ds. szacowania wartości maszyn i urządzeń. Absolwent Politechniki Śląskiej, wydziału Mechanicznego Technologicznego.
Z Wyceną nieruchomości związany od roku 1995. Wpółpracował w opracowywaniu kilkuset operatów szacunkowych. Specjalista ds. wdrażania systemów zarządzania jakością wg norm serii ISO.

Obecnie w firmie zatrudnione są dwie osoby na stanowiskach pomocniczych. Każda z nich służy Państwu fachową radą i pomocą. Zapraszamy serdecznie do korzystania z usług firmy CONSULTOR, dołożymy wszelkich starań aby byli Państwo zadowolenia ze współpracy z nami.


W okresie kilkuletniej działalności firma współpracowała z urzędami administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorstwami państwowymi, firmami prywatnymi, bankami oraz osobami fizycznymi. O tym, że współpraca ta była owocna i profesjonalna świadczą referencje, którymi może się pochwalić nasza Firma.

(c) 2003-2004 by
Damian Krenczyk
Images:
More than 2500 Free hi-res stock photo images for Web, Design and DTP use. Design, Image Editing and Webmaster tips